В церемонії «Viva! найкрасивіші» можуть взяти участь 11 театральних діячів08 декабря 2017

В рамках десятої ювілейної церемонії «Viva! Найкрасивіші», що відбудеться 02 лютого 2018 року в НПМ «Україна», будуть названі імена людей, що творять красу життя в Україні за версією читачів журналу Viva! та сайту viva.ua. Цього року до списку номінантів потрапило чимало визначних діячів українського театру.

Станіслав Боклан. Провідний актор Молодого театру, представник оld school, носій кращих традицій українського театру й кіно.

Наталія Васько. Лауреатка національної кінопремії «Золота дзиґа» в 2017 році у номінації «Найкраща акторка другого плану» в фільмі «Гніздо горлиці», в якому вона зіграла роль Галини.

Ірма Вітовська. Одна з найяскравіших актрис українського театру. Активна учасниця благодійних акцій. Ірма не боїться експериментів: виступила продюсером амбітного театрального проекту «Афродизіак».

Стас Жирков. Режисер і художній керівник театру «Золоті Ворота», лауреат премії «Київська Пектораль».

Римма Зюбіна. Прима київського Молодого театру, «візитна картка» відроджуваного українського кінематографа. Найгучніша прем'єра року – україно-словацька стрічка «Межа» – отримала приз на кінофестивалі в Карлових Варах і номінована на премію «Оскар».

Катерина Кістень. Яскрава й характерна актриса театру й кіно. На рахунку Катерини понад 80 ролей у фільмах і серіалах. Грала в Молодому театрі, Новому драматичному театрі на Печерську, театрі «Сузір'я», Центрі Леся Курбаса.

Раду Поклітару. Хореограф, засновник театру «Київ модерн-балет», що відсвяткував своє 11-річчя, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Лілія Ребрик. Телеведуча та дипломована актриса, яка з 2001 року служить у київському Молодому театрі.

Ахтем Сеітаблаєв. Режисер, актор і телеведучий кримськотатарського походження. Режисер повнометражних художніх фільмів «Хайтарма» (2012), «Кіборги» (2017).

Ольга Сумська. «Українська Роксолана», одна з найбільш затребуваних актрис в кіно і телевізійних проектах України й ближнього зарубіжжя польські кінематографісти з великою радістю запрошують її зніматися у своїх картинах.

Олексій Тритенко. Актор Київського академічного театру драми і комедії. Зараз знімається в історичному екшені «Крути 1918. Захист» у головній ролі офіцера армії УНР Аверкія Гончаренка.


Другие статьи из этого раздела

Нафаня

Досье

Нафаня: киевский театральный медведь, талисман, живая игрушка
Родители: редакция Teatre
Бесценная мать и друг: Марыся Никитюк
Полный возраст: шесть лет
Хобби: плохой, безвкусный, пошлый театр (в основном – киевский)
Характер: Любвеобилен, простоват, радушен
Любит: Бориса Юхананова, обниматься с актерами, втыкать, хлопать в ладоши на самых неудачных постановках, фотографироваться, жрать шоколадные торты, дрыхнуть в карманах, ездить в маршрутках, маму
Не любит: когда его спрашивают, почему он без штанов, Мальвину, интеллектуалов, Медведева, Жолдака, когда его называют медвед

Пока еще

Не написал ни одного критического материала

Уже

Колесил по туманным и мокрым дорогам Шотландии в поисках города Энбе (не знал, что это Эдинбург)

Терялся в подземке Москвы

Танцевал в Лондоне с пьяными уличными музыкантами

Научился аплодировать стоя на своих бескаркасных плюшевых ногах

Завел мужскую дружбу с известным киевским литературным критиком Юрием Володарским (бесцеремонно хвастается своими связями перед Марысей)

Однажды

Сел в маршрутку №7 и поехал кататься по Киеву

В лесу разделся и утонул в ржавых листьях, воображая, что он герой кинофильма «Красота по-американски»

Стал киевским буддистом

Из одного редакционного диалога

Редактор (строго): чей этот паршивый материал?
Марыся (хитро кивая на Нафаню): его
Редактор Портала (подозрительно): а почему эта сволочь плюшевая опять без штанов?
Марыся (задумчиво): всегда готов к редакторской порке

W00t?